Skip to main content

O nas

Kryształowy Dworek to oddalone o 40km od Warszawy i 10km od Mińska Mazowieckiego miejsce stworzone, by spełniać Wasze marzenia o idealnych przyjęciach. Od 2013 roku organizujemy uroczystości, które zapamiętacie na długo. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że staliśmy się specjalistami w naszej dziedzinie.

Obiekt z zewnątrz

Bliskość natury gwarantuje ciszę i spokój naszym Gościom. Na wstępnie wita Państwa duża fontanna podświetlana w wielu kolorach, co jest efektowne szczególnie wieczorem. Do dyspozycji Gości są również dwie altanki oraz kilka ławek na terenie obiektu. Dla młodszych uczestników przyjęć jest plac zabaw.

Wnętrze

Główna sala bankietowa to połączenie eleganckich wykończeń, drewna oraz pięciometrowych żyrandoli wykonanych z wysokiej jakości kryształów mieniących się w różnych kolorach. Stąd pochodzi też nazwa obiektu. Duży parkiet zapewni komfort największym miłośnikom tańca. Sala jest wyposażona w kilka klimatyzatorów, co jest szczególnie praktyczne w przypadku uroczystości organizowanych latem. Dużym atutem jest również antresola oraz strefa odpoczynku, a także zadaszony taras z ławkami. Sala pomieści do 270 osób. 

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna jest zlokalizowana na pierwszym piętrze, wyposażona w klimatyzację. Jest to idealne miejsce dla tych z Państwa, którzy cenią sobie prywatność i swobodę. Kilka kroków dalej są również oddzielne toalety przeznaczone dla Gości tej Sali. Sala pomieści do 70 osób. Możliwa jest też organizacja przyjęcia na antresoli.